Witamy na Forum modlitewnik.com.pl

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami...

Komentarze  

 
0 #61 Joanna 2018-01-12 07:54
Boże oddaję w Twoje ręce moją siostrzenicę
Antosię i wierzę,że nie zostawisz jej w potrzebie.Prosz ę Cię o zdrowie dla niej i błogosławieństw o.
Cytować
 
 
0 #60 Kazimiera 2018-01-07 18:52
Mateńko dziękuję za wszystkie otrzymane Łaski które nam wyprosiłaś i proszę abyś w dalszym ciągu Prowadziła nas do Twego Syna.Ty wszystko możesz wyprosić co jest dobre dla nas,proszę o łaskę zdrowia silną wiarę i otwarcie serca na Miłość BOŻĄ, UMIEJĘTNOŚĆ PRZEBACZANIA, ZGODĘ I WZAJEMNĄ MIŁOŚĆ.BÓG ZAPŁAĆ
Cytować
 
 
0 #59 Kazimiera 2018-01-07 18:36
Matko Boska Proszę wstaw się u Twego Syna
i uproś przemiany serc Jerzego i mojego
zabierz ode mnie lęk o finanse,
złe myśli, zazdrość i pychę czasami złośliwość, a dla Jerzego proszę o przemianę serca ,chęć pogłębienia wiary,o zdrowie,zabierz od niego pychę i uzależnienie od telefonu i internetu. proszę o silną wiarę dla Krzysztofa z rodziną i dalsze pogłębianie wiary we wspólnocie ,niech Pan Jezus za Twoim wstawiennictwem weźmie wszystkie jego trudne sprawy w Swoje ręce i Tym się zajmie.Matko Boża Nieustającej pomocy wstaw się za nami, JEZU UFAM TOBIE.
Cytować
 
 
0 #58 Małgorzata 2017-12-13 07:26
Dziękuję za wszystkie otrzymane laski.
Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństw o dla mojej rodziny.
Cytować
 
 
0 #57 Wera 2017-11-26 09:36
Bożej Opatrznosci ufam całym swoim sercem, otrzymalam wiele łask za które bardzo dziękuję. I wieżę że Boża Opatrzność dotknie także serca innych. Trzeba po prostu powierzyć się i zaufać całym sobą. Modlitwą zawsze z wami. Szczęść Boże!
Cytować
 
 
0 #56 elzbieta 2017-11-05 01:17
prosze o modlitwe o laske pojednaania i przebaczenia i nawrocenia uwolnienia od zlego
Cytować
 
 
0 #55 Dawid 2017-08-30 08:14
Przepraszam za błędy :)
Cytować
 
 
+1 #54 Dawid 2017-08-30 08:09
Bylismy w szoku,jaka piękna może być modlitwa i żywa wiara w Boga. Te rekolekcje dały nam takiego pędu do Boga, że postanowiliśmy żyć w czystości do ślubu a zaznaczę, iż termin mamy na przyszły rok pod koniec kwietnia. Modlimy się wspólnie, chodzimy do kościoła nawet w środku tygodnia. Modlimy się wspólnie w ten piątek czas na pierwszą spowiedź od wielu lat. Tak więc nie piszcie takich rzeczy, że osoby żyjące w związku partnerskim są stracone. Dla Pana Boga nie ma rzeczy nie wykonalnych. Za takich ludzi trzeba się modlić a Pan Jezus już się tym zajmie. Dziękuję Panu,że tak długo czekaliśmy ze ślubem kościelnym bo teraz wiemy jak dużo on dla nas znaczy. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę to niech wspomnienia nas w modlitwie abyśmy trwali i pogłębiali swoją wiarę. Szczęść Boże. Dawid-Cypriana
Cytować
 
 
0 #53 Dawid 2017-08-30 08:02
Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że nadeszła wielka zmiana w naszym życiu.W maju 2017 po pierwszej Komuni Św bratanka żona wychodząc z Kościoła mówi do mnie Dawid mam dosyc takiego życia,bierzemy ślub kościelny.Patrz e na nią kochanie co się stało,że tak nagle zmieniłaś zdanie.Nie potrafiła mi odpowiedzieć na pytanie. Następnego dnia byliśmy u proboszcza określić datę ślubu.Następnie okazało się,iż musimy odbyć rekolekcje przed małżeńskie do których byłem sceptyczny.Udal ismy się na te rekolekcje. I tutaj następny skok w stronę Boga,podczas mszy która była poza planem gdyż musieliśmy grupą zwolnić miejsce na sali.Modlilismy się z całą grupą i z małżeństwami do Ducha Świętego o łaskę. I tutaj następny skok w stronę Boga, łzy z oczu leciały nam wszystkim moja żona omal nie zemdlala.
Cytować
 
 
0 #52 Dawid 2017-08-30 08:00
Szczęść Boże Kochani.Opisze nasza historię z żoną jesteśmy razem 17lat,mamy córeczkę 9 letnia,jesteśmy 7lat po ślubie cywilnym.Przez te wszystkie lata Bóg był nam obcy i nagle 2016 r następuje zwrot w naszym życiu, żona poddaje się zabiegowi. Niestety lekarz popelnia błąd i uszkadza żonie inny organ, żona cierpi przez 28dni, morafina nie działała tak ja bolało.Ja zabiegany między szpitalem a opieka nad córka zacząłem się modlić jednym prostym zdaniem.Panie Boże wiem,że wszystko będzie dobrze.Żonę,że tak powiem naprawili w innej klinice, powolutku wracała do zdrowia.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież