INTENCJE MODLITEWNE

Wszechmogący i Miłosierny Boże, Ojcze Przedwieczny, przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi ofiarujemy Ci Zwycięskie Krwawe Rany, Mękę i NAJDROŻSZĄ KREW JEZUSA, cierpienia i Macierzyńskie Krwawe Łzy Maryi w łączności ze wszystkimi Mszami św. dziś odprawianymi na całym świecie, ze wszystkimi cierpieniami i modlitwami wszystkich św. Męczenników, dusz w czyśćcu cierpiących, cierpieniami i modlitwami całej ludzkości i modlitwami naszymi, które teraz do Ciebie Ojcze zanosimy.


Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkie Chóry Anielskie, wszystkich Świętych, Świętych Męczenników za wiarę i Kościół - szczególnie Pawła VI i Jana Pawła J, oraz dusze w czyśćcu cierpiące i Ciebie Maryjo Królowo Nieba i Ziemi z prośbą, abyś te wszystkie modlitwy i ofiary uświęciła w Twoim Niepokalanym Sercu i złożyła przed Tron Ojca Niebieskiego w następujących intencjach:
- Dziękujemy Ci Boże, za wszystkie otrzymane Łaski.
- Przepraszamy za wszystkie grzechy nasze i grzechy całego świata, które obrażają Twój Boski Majestat i Najświętsze Serca
- Jezusa i Maryi. Szczególnie za brak wiary, miłości za obojętność i niewdzięczność ludzi, za odrzucone i zmarnowane łaski. Prosimy:
- O łaskę Miłosierdzia, Bożego Pokoju i Miłości dla nas i naszych rodzin, Ojczyzny i dla całego świata.
- O łaskę nawrócenia grzeszników zatwardziałych i ratunku przed upadkiem moralnym dzieci i młodzieży.
- Aby zgodnie z Wolą Nieba i pragnieniem dzieci Bożych, Jezus Chrystus jak najszybciej został ogłoszony Królem Polski i razem z Maryją Królową Polski wyzwolił nasz naród z upadku moralnego, duchowego i gospodarczego oraz niebezpieczeństwa utraty wolności.
- O Dary Ducha Św. dla rządzących Państwem Polskim, aby dbali o dobro narodu, którego fundamentem jest Chrystus i Jego Ewangelia, a nadrzędnymi prawami są Prawa Bożych Przykazań.
- O Dary Ducha Św. dla Kapłanów i całego Duchowieństwa, aby zawsze byli wierni Chrystusowi, Jego Wikariuszowi Janowi Pawłowi II. Aby w tej godzinie ciemności byli dla wiernych solą i światłem i nie wprowadzali do Tradycji Kościoła zgubnego modernizmu, fałszywego ekumenizmu, braku uszanowania dla Jezusa w Eucharystii i innych błędów, lecz bronili Prawdy i Wiary.
- O Boże Miłosierdzie dla dusz w czyśćcu cierpiących.
- O potrzebne łaski, siły i wytrwanie dla Ojca św. Jana Pawła II, aby całą swoją Misję wykonał zgodnie z Wolą Bożą.
- O oddalenie i złagodzenie Gniewu Bożego nad grzesznym światem.
- O szybki Triumf Najświętszych serc Jezusa i Maryi.


Pan Jezus (9.IX.78 r.):"... Wzywajcie tych obu Moich Zastępców, którzy są w Niebie i których zadaniem jest ratowanie dusz! Tysiąckrotnie będę was błogosławił za każde wezwanie skierowane do nich z intencją wspierania ich w ich zadaniu

 

 

 

Komentarze  

 
0 #101 Marta 2017-05-24 18:12
Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.
Cytować
 
 
0 #100 Marta 2017-05-24 18:11
O znalezienie i podjęcie dobrej stałej pracy. O uzdrowienie z depresji i zaburzeń odżywiania. O dobrego męża. O pomyślne załatwienie wszelkich spraw urzędowych, sądowych i spadkowych.
Cytować
 
 
0 #99 Bożena 2017-05-18 10:44
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Wojtka
Cytować
 
 
0 #98 Ala 2017-05-04 10:43
O pomoc finansową w spłacie długów, o szczęśliwe zdanie całych studiów, o znalezienie dobrej pracy, o uzdrowienie i zrozumienie, za pewne osoby Bogu wiadome w ich intencjach.
Cytować
 
 
+1 #97 Małgorzata 2017-04-28 04:11
Błagam o modlitwę za mojego syna który jest w nałogach by Bóg zesłał na niego Ducha Swiętego by zrozumiał że idzie tą drogą do piekła o wyjście z problemów z tym związanych Błagam o modlitwę za jego żonę i dzieci które bardzo cierpią z powodu jego nałogów Za Mateusza który już walczy z nałogiem lecz szatan kusi i za mnie Bóg zapłać
Cytować
 
 
+1 #96 Krzysztof 2017-04-24 20:29
Jezu Panie mój proszę skrusz mur obojętności u Renaty aby otworzyło się jej serce dla mnie i zaufała mi ponownie. Aby pokochała mnie raz jeszcze i chciała mnie w swoim życiu, aby chciała wiązać ze mną swoją przyszłość. Jezu ufam Tobie
Cytować
 
 
+1 #95 Martyna 2017-04-15 01:02
o szczęśliwe przebycie terapii mojego mężą bez powrotu do złego i dla mnie i jego o siłę byśmy się wspierali a także o dobre przeżycie tych Śiąt Wielkiej Nocy, dla całej naszej rodziny, szczególnie dla córeczki, która szykuje się do I KOmunii świętej. Amen
Cytować
 
 
0 #94 Artur M 2017-04-05 22:04
Miluj blisniego swego jak siebie samego.Prosze o modlitwe za mnie, bo sam modlic sie juz nie potrafie.Amen
Cytować
 
 
+1 #93 Artur M 2017-03-27 22:24
Ulituj sie Panie na demna. Nie ma czlowieka bardziej samotnego niz zakochanego bez wzajemnosci.
Cytować
 
 
+1 #92 KINGA 2017-03-27 18:52
Proszę Cię Matko Boża o pobłogosławieni e mnie i mojego ukochanego Marcina zdrowym potomstwem. Nie pozwól, żeby nasze drogi znowu się rozeszły. W Tobie jedyna nadzieja
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież