MODLITWA DO PANA JEZUSA - ODNALEZIONA PRZY GROBIE PANA JESUSA


1. O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobiście w godzinę śmierci mojej.
2. Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej.
3. Rany Twoje najświętsze, niechaj będą mym spoczynkiem.
4. Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego Serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim.
5. Najświętsze ciało i krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi
6. Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu.
7. Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje.
8. O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich.
9. Twoje wzgardy i zelżywości o najmilszy Jezu, które wycierpiałeś, niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje.
10. Twoje ciężkie urąganie i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią.
11. Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej.
12. Twoja wielka miłość, niech mnie obroni od sztormów szatańskich w godzinę śmierci mojej.
13. O Panie Jezu mój, Twoja Święta Krew, niechaj duszę moją grzechami zmazaną obmyje.
14. Twoja poraniona Głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego.
15. Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich.
16. Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości.
17. Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej.
18. Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce i Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą.
19. W Ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego.
20. Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niechaj mnie obmyje.
21. Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego na duszy i ciele.
22. O najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią.
23. O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od zguby wiecznej.
24. O najdroższe Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej.
25. O Najdroższa Krwi Jezusa mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim.
26. O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki, niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować.
27. Oddaję się na koniec, o mój dobry Jezu, Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i Śmierci Twojej, której się polecam i oddaje, a osobliwie w godzinę śmierci mojej. AMEN.

Modlitwa ta została znaleziona w Grobie Zbawiciela. Kto czyta tę modlitwę lub jego czytania słuchać będzie, albo ją przy sobie nosić będzie - nie umrze niespodziewanie, nie utonie, nie spali się, żadna trucizna działać nań nie będzie i niezwyciężonym z walki życiowej wyjdzie. Jeżeli modlitwę tę odmawiać będzie niewiasta mająca zostać matką, szczęśliwe dziecko na świat wyda. Gdy przy dziecku tę modlitwę kłaść będzie, uchroni je od epilepsji. Tok tej choroby przerwać można, przykładając tę modlitwę do prawego boku człowieka, który ma tę chorobę. Tego, który tę modlitwę dla siebie lub drugich przepisze - błogosławić będą- mówi Zbawiciel, a kto by się z niej śmiał lub nią pogardził - uczynię z niej pokutę. Modlitwa ta zabezpiecza dom, w którym ją posiadają od burzy i piorunów. Kto tę modlitwę codziennie odmawiać będzie, na trzy dni przed śmiercią, otrzyma znak o godzinie swojej śmierci. Modlitwa Nabożna do Pana Jezusa, w której człowiek suplikuje przez zasługi gorzkiej Męki Jego o odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć, z wiary pobożnej ma mieć ten przywilej, który dusza jedna wypowiedziała ukazawszy się przyjacielowi:.,Byłam wprawdzie w wielkich mękach, a miałam być potępiona wiecznie i z tej przyczyny laskę Bożą otrzymałam, że tę modlitwę siedem razy tylko przez życie odmówiłam. Gdybym była codziennie mówiła, nie cierpiałabym żadnych męk".

Komentarze  

 
0 #473 Maria 2018-01-16 20:12
Panie Jezu mniej moją rodzinę w swojej opiece.Ty Panie Jezu wiesz co ostatnio się u nas wydarzyło .Proszę Ciebie abyś Ty się tym zajął ,bo Ty najlepiej wiesz jak to rozwiązać jak to poprowadzić.Jez u Ufam Tobie!!!
Cytować
 
 
0 #472 Joanna 2018-01-15 07:58
Panie Jezu...Proszę otocz opieką moją siostrzenicę Antosie. Daj jej zdrowie i zabierz od niej chorobę.
Cytować
 
 
+2 #471 Bernadetta 2018-01-12 00:05
Dziękuję Jezu , że jesteś z moją rodziną. Błagam nie opuszczaj nas nigdy . Proszę szczególną opieką obdarza moją ukochaną wnuczek Agusie.
Cytować
 
 
+2 #470 MAGDALENA 2018-01-11 09:54
Jezu proszę ratuj moje małżeństwo przed rozpadem.Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, przebaczenia i cudu przemiany mojego męża Darka.Niech Duch Święty oświeci jego umysł a serce wypełni Bożą miłością do mnie i naszych dzieci.Panie Jezu zachowaj nas od złego,od grzechu pokus, ataków i dręczeń ze strony szatana. Jezu zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi nasze małżeństwo i naszą rodzinę. Jezu Ufam Tobie i bardzo Cię kocham.
Cytować
 
 
+10 #469 Mieczysława 2018-01-04 07:15
Panie Jezu Chryste!!! Mój Jedyny Bracie!!!Straci łam obydwie Siostry.Nie chcą ze mną rozmawiać.Jeste m dla Nich i Ich Rodzin Śmiertelnym wrogiem.Żyją bez Ciebie, Panie Jezu.Proszę,Naw róć moją Drogą Rodzonę
Cytować
 
 
+5 #468 Aneta 2018-01-04 03:32
MÓJ NAJSŁODSZY PANIE JEZU UFAM TOBIE I ZAWSZE BĘDĘ.JESTES MOJĄ NADZIEJĄ MIŁOŚCIĄ I SMUTKIEM.NADZIE JA NA LEPSZE JUTRO.MIŁOŚCIĄ DO CIEBIE I SMUTKIEM ŻEŚ UMARŁ ZA NASZE GRZECHY....PTOS ZE CIE MÓJ NAJKOCHAŃSZY JEZU ABYŚ WSPIERAŁ MNIE W SWOICH DZIAŁANIACH CHRONIŁ OD ZŁEGO POMAGAŁ MI PODEJMOWAĆ DOBRE DECYZJE PODARZAĆ DOBRĄ DROGĄ NIE PPOPEŁNIAĆ TYCH SAMYCH I ŻADNYCH BŁĘDÓW.TRZYMAŁ W OPIECE MOJE DZIECI I MNIE ABYM MISŁA SIŁE WALCZYĆ O NIEJ...ŻAŁUJE TEGO WSZYSTKIE CO ZROBIŁSM.SLE UFAM TOBIE I WIEM ZE MI WYBACZYSZ.CHCE BYC DOBRA OCHRON MNIE PRZED NAMOWA SZATANA.CZASEM GDY JESTEM SŁABSZA CZUJE JEGO ODDECH NA RAMIENIU CIEZAR BOL ZŁE UCZYNKI ZŁE WYBORY.POMOZ ODEPCHNĄĆ ZŁE MYŚLI CZYNY.BĄDŹ Ą A JA TOBĄ.BĄDŹMY JEDNOŚCIĄ AMEN.
Cytować
 
 
+10 #467 Julita 2017-12-23 22:46
Jezu ukochany Ty wiesz wszystko ....błagam więć o to wszystko dla siebie i mojej rodziny . Kocham Cię i spraw żebym nigdy nie wydostała się spod Twoich stóp i tej radośći życzę każdemu. Królu świata i Polski miej w opiece Polaków....błag am ocal Polskę.
Cytować
 
 
+6 #466 Roman 2017-12-21 15:24
Panie Jezu ty wiesz jakie mam teraz kłopoty oboje wiemy,że bez ciebie sobie nie poradzę.Proszę o pomoc i błogosławieństw o dla całej mojej rodziny.Wspiera j mnie w każdej potrzebie.Kocha m cię
Cytować
 
 
+8 #465 BERNADETTA 2017-12-21 12:12
Dziekuje Panie za opiekę nad moją rodziną, proszę o łaskę uzdrowienia naszej ukochanej wnuczki Agusi
Cytować
 
 
+7 #464 barbara 2017-12-19 10:44
Jezu Ufam Tobie
i prosze o pojednanie moich dzieci z Toba o nawrocenie , o pokoj w mojej rodzinie, o zdrowie i Boze błogosławienstw o dla dzieci , wnukow i dla calej rodziny.
zrospatrzona ale zanurzona w modlitwie matka Jezu gdyby nie codzienna Eucharystja i Ty w moim sercu moje zycie nie mialoby sensu.
Cytować
 
 
+8 #463 Agnieszka 2017-12-13 07:37
Mój Jezu. Proszę Cię o wiarę, pokorę i miłość dla mojej dyrekcji Hanny.
Cytować
 
 
+7 #462 Ewa Kubczyk 2017-12-12 10:33
Ojczulku Kochany dziękuję Ci za wszystko ,ale najbardziej za to że Jesteś, bardzo Cię kocham
Cytować
 
 
+7 #461 Zenon 2017-12-11 07:55
Panie Jezu proszę błogosław mojej rodzinie.
Błogosław moim wnusiom-Anieli, Ignasiowi,Oleńc e ,Mateuszowi.Bło gosław temu życiu poczętemu i rozwijającemu się pod sercem Marzeni.
Panie Jezu proszę błogosław memu domowi ojczystemu .Proszę o zgodę w obozie rządzącym
Cytować
 
 
+8 #460 Lukasz 2017-12-09 12:43
O moj dobry Jezu blogoslaw moja rodzine moje nienarodzone jeszcze dziecko blogoslaw moich rodzicow moja zone braciszka mojego i jego nienarodzone dziecko coreczke i zone jego. Daj nam zdorowie stezez nas od zlego Amen. Lukasz krajewski Konstantynow Lodzki 9 grudnia 2017rok
Cytować
 
 
+10 #459 katarzyna 2017-12-07 11:31
Panie Jezu proszę Ciebie o pomoc. Twoje wsparcie bedzie błogosławieństw em.
Cytować
 
 
+8 #458 Aneta 2017-12-05 14:23
Jezu... dziękuję za wszystko.Miej w opiece moje dzieci i męża daj im zdrowie i dużo wiary i miłości.Chron moją mamę ,siostrę i Olusia.Daj mi siłę żeby być dobrą mamą i żoną
Cytować
 
 
+15 #457 Jadwiga 2017-12-01 16:18
Najdroższy Jezu....dziękuj ę Ci za moją rodzinę...za męża...synów... strzeż ich proszę Panie w każdej minucie.Szczegó lnie dziś wołam o pomoc do Ciebie za Damianem moim bratem uwolnij go od jego zniewolen i obmyj z choroby psychicznej...A rodzicom daj mądrość i moc w Twej Przenajswietrze j Krwi która wypłynęła z Twego boku. POWTARZAM JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ...DZIĘKU JĘ CI PANIE.
Cytować
 
 
+11 #456 Weronika 2017-11-30 22:41
Panie Jezu,proszę Cię o opiekę nad moją rodzina-nademną ,córeczką,mężem ,moimi rodzicami i wszystkimi,któr zy są bliscy mojemu sercu.Proszę o zdrowie w rodzinie i wsparcie w trudnych chwilach dla tych,którym ciężko z powodu choroby i śmierci bliskiej osoby.Proszę by badania tata wyszły pozytywnie,by siostra Dominika uwolniła się od choroby nowotworowej,by wujek Janusz i jego dzieci dzielnie znieśli śmierć ich ukochanej żony i mamy.Jezu otocz największą opieką moją małą córeczkę,by rosła zdrowa,szczęśli wa i uśmiechnięta abyśmy wszyscy mogli się cieszyć każdym dniem otrzymanym od Ciebie.Jezu dziękuję Ci za każdy dzień i każdą noc.Jezu Ufam Tobie
Cytować
 
 
+9 #455 Justyna 2017-11-30 10:56
Kochany Panie Jezu nigdy mnie nie opuściłeś.Prosz e bądź i teraz z nami.Kocham Cie Jezu.
Cytować
 
 
+10 #454 Halina 2017-11-26 19:20
Panie Jezu chroń i prowadź,mnie i moją rodzinę.Jezu Ufam Tobie.Ty się tym zajmij .Ty się o to zatroszcz.
Cytować
 
 
+10 #453 Krzysztof 2017-11-26 12:07
Panie Jezu tak bardzo Cię proszę spraw abym wyszedł z tych okropnych długów i spraw sądowych Boże proszę Cię też o prace dla mnie i mojego zakładu aby nie był on powodem moich zmartwień i długów Ojcze proszę o moją rodzinę żonę która jest tak samo pogubiona jak ja oraz syna i córkę proszę Cię mądrość i wiarę dla nas proszę przebacz mi i nam nasze grzechy dziękuję ci Panie za wszystko za matke swą o o której zapomniałem i siostrę za to.że je mam dziękuję za górkę po ktorej mogę co dzień iść dziękuję Panie Jezu
Cytować
 
 
+7 #452 grazyna 2017-11-25 12:14
Prosze o uwolnienie od szatana dla Malgorzaty Panie Jezu Ty wszystko mozesz dziekuje.
Cytować
 
 
+9 #451 grazyna 2017-11-25 12:10
Panie Jezu prosze za Kazimierzem w jego leczeniu .
Cytować
 
 
+8 #450 Helena 2017-11-24 11:25
Mój ukochany Jezu, proszę Cię o nawrócenie do kościoła mojej córki z rodziną,syna z rodziną i męża. Proszę o chrzest dla moich wnuków i śluby kościelne dla dzieci. Panie Jezu proszę, umocnij naszą wiarę, odmień nas, uwolnij i uświęć moją rodzinę. Przyjmij moje cierpienie w intencji dzieci, które dla Ciebie wychowałam i wnuki, na zbawienie ich dusz. proszę Cię o radość nieba dla mnie i mojej rodziny. Umiłowany Królu, Dziękuję.
Cytować
 
 
+8 #449 Arek 2017-11-24 10:52
Jezu mój najdoskonalszy pozwól mi zaufać bezgranicznie temu sercu i oddać tobie mój dzisiejszy egzamin, proszę niech się stanie według woli twojej, Kocham Cię
Cytować
 
 
+9 #448 Jarosława Bogacki 2017-11-24 10:37
Panie Boże, Ojcze Wszechmogący stworzycielu nieba i ziemi wysłuchaj proszę wszystkich modlitw, które ślą w myślach i słowach Twoje córki i synowie po przez syna Twojego Jezusa Chrystusa Amen.
Cytować
 
 
+7 #447 felek50 2017-11-21 13:26
...fantastyczna jest ta modlitwa ! ...50 lat zyje na ziemi i nie slyszalem wczesniej o niej. pozdrawiam wszystkich i modlcie sie.
Cytować
 
 
+7 #446 kasia 2017-11-21 08:35
Panie Jezu proszę o pomoc i błogosławieństw o w wiadomej sprawie.amen
Cytować
 
 
+7 #445 Aneta 2017-11-13 17:57
Jezu, który tyle wycierpiałeś od ludzi czyli od nas, czyli i ode mnie jako Syn Boży odpuść mi grzechy moje i pozwól cieszyć się z uzdrowienia siostry i kuzynki mojej. Jezu ufam Tobie.
Cytować
 
 
+11 #444 Beata 2017-11-12 05:42
Jezu proszę o pomoc w sprawach finansowych dziękuję
Cytować
 
 
+9 #443 Piotr 2017-11-08 07:21
Panie Jezu czemu mnie opusciles ELI ELI SABACHTANI czyli BOZE muj BOZE CZEMUS MNIE OPUSCIL dlaczego Jezu modlitwy moje som przez ciebie nie wysluchane ja juz nie mam sily zaczynam Jezu w to wszystko juz wadpic szatan Jezu zaczyna wbijac wlocznie w moje serce
Cytować
 
 
+12 #442 Jarek 2017-11-08 04:26
Panie Jezu, proszę ,Cię o wybaczenie grzechów moich i żony mojej.
Pomóż nam w tych ciężkich chwilach odkąd nastąpił wylew u żony i odkryto nieznany twór w głowie. Pomóż ,żonie przejść przez wszystkie dolegliwości jakich doznaje, usmierz jej Panie wszelkiego bólu i strachu. Proszę z całego serca o Panie abyś dał nam jeszcze jedną szanse na inne życie, odmienione, świadome w Tobie a nie iluzji tego świata. Kocham Cię Jeżu Chryste i proszę o wysłuchanie i pomoc.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież