MODLITWY DO ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW

Szturmówka Do Św. Aniołów
Wszechmogący i Miłosierny Boże, zanim my słudzy Twoi zaczniemy przywoływać Aniołów Świętych i wzywać ich pomocy, upadamy przed Tobą na kolana i adorujemy Cię Ojcze, Synu i Duchu Święty!
Bądź pochwalony i uwielbiony na wieki i wszyscy Aniołowie i ludzie przez Ciebie stworzeni niech Cię kochają, adorują i Tobie służą, Święty, Mocny i Nieśmiertelny Boże.
I Ty Maryjo, Królowo Anielska, przyjmij łaskawie nasze błagania, które zanosimy do sług Twoich i kieruj je do Tronu Najwyższego, byśmy doznali Łask, pomocy i ratunku, Ty Błagająca Wszechmocy i Pośredniczko Wszystkich Łask. Amen.
Wy Wielcy, Święci Aniołowie, zostaliście nam dani przez Boga ku naszej obronie i pomocy, błagamy was -w Imię Boga Trój jedynego – spieszcie nam z pomocą!
– w Imię Krwi Przenajdroższej Pana Naszego Jezusa Chrystusa –
– wszechmocnym Imieniem Jezus
– przez wszystkie Rany Pana Naszego Jezusa Chrystusa-
– przez całą Mękę Pana Naszego Jezusa Chrystusa-
– przy Świętym Słowie Bożym-
– przy Sercu Pana Naszego Jezusa Chrystusa-
– w Imię Miłości Bożej ku nam biednym-
– w Imię Wierności Bożej ku nam biednym-
– w Imię Miłosierdzia Bożego ku nam biednym-
– w Imię Maryi, Królowej Nieba i Ziemi-
– w Imię Maryi, Waszej Królowej i Pani-
– w Imię Maryi, Matki Bożej i naszej Matki-Albowiem dostaliśmy w testamencie Krew naszego Pana, błagamy was, spieszcie nam z pomocą.
Albowiem otrzymaliśmy w testamencie Serce naszego Pana, błagamy was, spieszcie nam z pomocą. Albowiem otrzymaliśmy w testamencie Niepokalane Serce Maryi, błagamy was, spieszcie nam z pomocą! Błagamy was – zakryjcie nas Waszą tarczą!
– brońcie nas Waszym mieczem!
– świećcie nam Waszym światłem!
– ratujcie nas pod Płaszcz Maryi!
– złóżcie nas w ręce Maryi!
– ukażcie nam drogę do bramy życia: otwarte Serce Pana Naszego!
– prowadźcie nas bezpiecznie do domu Ojca Niebieskiego. Wszystkie Chóry Duchów Błogosławionych-
– spieszcie nam z pomocą! Aniołowie Życia -Aniołowie Mocy Słowa Bożego-Aniołowie Miłości –
Nasi szczególnie nam przez Boga dani Towarzysze-Błagamy Was, spieszcie i wspomagajcie nas! Krew Pana Naszego i Króla woła do was o pomoc dla nas biednych – błagamy was…
Serce Pana Naszego i Króla woła do was o pomoc dla nas biednych – błagamy was…
Niepokalane Serce Maryi, Waszej najczystszej Królowej woła do Was o pomoc do nas biednych – błagamy was…

Święty Michale Archaniele! Książę wojska niebieskiego, zwycięzco szatana, Ty otrzymałeś od Boga Siłę i Moc do zniszczenia Pokorą pychę sił ciemności. Błagamy Cię, dopomóż nam w osiągnięciu prawdziwej pokory serca, niewzruszonej wierności w wypełnianiu Woli Bożej, do męstwa w trudnościach i cierpieniach. Dopomóż nam, byśmy ostali się przez Sądem Bożym.

Święty Gabrielu Archaniele! Aniele Wcielenia Bożego, wierny Pośle Boga, otwórz uszy nasze nawet na najcichsze upomnienia i przyzywania miłującego Serca Pana Naszego. Błagamy Cię, stój nam zawsze przed oczyma, byśmy Słowo Boże dobrze zrozumieli, Jego szukali, strzegli i to wykonywali, czego Bóg od nas żąda. Dopomóż nam do świadomej gotowości, by Pan przychodząc nie zastał nas śpiących.

Święty Rafale Archaniele! Posłańcu Miłości Bożej, błagamy Cię, zrań serca nasze ogniem Miłości Bożej i nie pozwól, by ta rana się zagoiła i byśmy w życiu codziennym stale szli po drogach miłości i miłością wszystko przezwyciężali
* * *
O święci Aniołowie, przybywajcie z waszymi Zastępami i waszą potęgą, i okażcie nam oraz wszystkim ludziom waszą pomoc.
Dajcie też poznać waszą moc, żeby nasze serca rozpaliły się czcią Boga i Maryi, naszej Królowej. Amen.

Kategoria: